Blog

Yapı Malzemeleri İçin Kırcalı Garantisi

Güvenilir ve yenilikçi yapı malzemeleri ve uzun yılların birikimiyle hareket eden Kırcalı garantisiyle hizmetinizdeyiz. Her bir aşamasında emek ve özenin bulunduğu Kırcalı ürünleri ile ihtiyaç duyduğumuz yapı malzeme ve ürünleri bir telefon kadar yakınınızda. Yapı ve inşaat malzemeleri sektöründe öncelikle güven ve kalite unsurlarını prensip haline getirmekteyiz. Ticari itibar ve uzmanlıkla firmamız; 1964 yılından bu yana tüm yapı ve inşaat malzemeleri talebinde hizmet verir.

Huzurlu ve güvenli yaşam alanlarınız için Kırcalı birikimi sizlerle. Her bir aşamasında aynı titizliği ve disiplini sergilediğimiz işlerimiz; garantimiz dahilindedir. Hem geleneksel projeleri hem de modern tasarımları yansıttığımız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Farklı beğeni ve ihtiyaçlara yönelik tüm yapı malzemeleri için sitemizi kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

Kırcalı Tecrübesi

Çeşitli üstyapı ve altyapı çalışmalarından inşaat projelerini varana kadar çok sayıda alanda etkin olmaktayız. Avrasya Tüneli ve Osmangazi Köprüsü süreçlerinden İnegöl AVM ve Gazi Yaşamkent gibi alanların inşaat projelerine dek çok sayıda örnek saymak mümkündür.

Salih İbrahim Kırcalı tarafından binbir emekle oluşturulan Kırcalı Yapı 1978 senesinde daha da genişlemiştir. Edindiği tecrübe ve sektördeki yeri itibarıyla pek çok başarılı projeye imza atılır. Gerek dikkat çekici ve konforlu yaşam alanları gerekse de lüks ve ihtiyaca yönelik işyerleri ile alanda yetkinliğini korur. Hayallerin gerçeğe dönüşme yolculuğunda özverili çalışma ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere ulaşmaktayız.

Yapı Malzemeleri Sektöründeki Yerimiz

Temel olarak yapı malzemeleri inşaat alanında kullanılan pek çok maddeyi kapsar. Kum, ahşap, kaya ve kil gibi çok sayıda doğal malzeme binaların inşası için kullanılır. İnşaat malzemesi üretimi dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir endüstridir. Malzemelerin temin edilmesi ve işlenmesinde özel uzmanlık alanlarına ihtiyaç duyulur.

İnşaat aşamasında en önemli ürünlerden birisi yapı malzemesi seçimi olmaktadır. Belli bir plan dahilinde ve severek oluşturduğunu evlerinizin hem rahat hem de güvenli yaşam alanları olması için doğru yapı malzemelerinin seçimi çok önemlidir. Genellikle projenin mimari tarafından tasarım aşamasından yapı malzemelerinin belirlenmesi söz konusu olur. Bu aşamada malzemenin boyutu, sayısı, kalitesi ve üretici firma bilgileri gibi ayrıntılar önemlidir.

Siz de ev, iş gibi birçok yaşam alanlarınızda güvenle kullanabileceğiniz yapı malzemeleri arayışınız için Kırcalı ürünlerini inceleyebilirsiniz. Uzun yıllar rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılacak yapı malzemesinin çok sayıda çeşide sahip olduğu görülebilir.

Yapı Malzemesi Türleri

Yapı malzemesi her ne kadar tek bir kavramla belirtilse de; çok fazla türe ayrılır. İnşaat alanlarında ve yaşam alanlarınızı tasarlarken en uygun yapı malzemesi türü tercih edilir. Örnek olarak sizin oluşturmaya amaçladığımız planda ahşap ağırlıklı bir yapı malzemesi ihtiyacı olabilir.

Malzemelerin çeşitlerine alanında uzman mimar ve mühendisler eşliğinde karar vermek yararlı olur. Buna göre; ahşap, alüminyum, boru, çimento ve cam gibi çok sayıda farklı ürün saymak mümkündür. Ahşap organik temele sahip dayanıklı bir yapı malzemesi olduğu için sıklıkla kullanılır.

Alüminyum kolay işlenmesi ve hafif olması nedeniyle tercih edilir. Yapı malzemesi olarak kullanılmasının bir diğer sebebi de elektrik ve ısı için başarılı bir iletken olmasıdır. Demir ve çelik ürünlerinin ardından dünya üzerinde en yoğun kullanılan metal olarak bilinir.

Alçı yapı sektörünün çok geniş bir alanında kullanılır. Yapı malzemeleri denildiğinde ilk akla ürünlerden birisi de çimento olur. Bağlayıcı bir malzeme oluşuyla yine sektörde yoğun şekilde kullanımı tercih edilir. Bunlara ek olarak kireç, seramik, kiremit ve tuğla, havalandırma, ısıtma ve yalıtım malzemeleri gibi çok sayıda yapı malzemesinden bahsedilebilir.

Burada esas olan oluşturmak istediğiniz yapının tasarımına bağlı olarak ihtiyaç duyulan ürünlerin belirlenmesidir. Malzemelerin, yapının daha oluşum aşamasındayken kaliteli bir şekilde seçilmesi her bakımdan önemlidir.

Yapı Malzemesi Seçiminin Önemi

Kırcalı güvencesi ile sunulan tüm ürünler müşterilerin güvenliği ve rahatlığı için tasarlanır. Yapı malzemesi seçiminden yalnızca maliyet ve emek açısından değil güvenlik ve sağlık açısından da dikkatli olmak gerekir. Sağlığa zararlı madde barındırmayan ve dayanıklı ürünlerin kullanıldığı yapı malzemeleri oluşturduğunuz mekanlar için ideal olacaktır.

Öncelikle kalitesi yüksek ve işlevsel ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Yine şartnamelere uygun sunulan bir uzun garanti süresi ile sizlere ulaşan yapı malzemelerini seçmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. İşlevsel olmasının yanı sıra uygun fiyatlar eşliğinde sunulması yapı malzemesi ihtiyacında aranan bir başka özelliktir.

Yapı Malzemesinde Güvenlik Etkeni

Yukarıda sayılan pek çok özellik yapı malzemelerinde bulunması gereken unsurlardır. Ancak bu noktada ilk dikkat edilmesi gereken koşul şüphesiz ki güvenilir ürünlerin kullanımıdır. Gerek günlük kullanımda gerekse herhangi bir soruna karşı dayanıklı ve sağlıklı ürün kullanımı şarttır.

Kırcalı firması olarak; işimizin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Sizlere kaliteli, işlevsel de uygun fiyatlı yapı malzemeleri sunmak adına çalışmaktayız. Birbirinden güzel ve eşsiz yaşam alanları kurabilmek adına çalışan firmamız hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.