Kaliteli Yapı Malzemeleri İle Kırcalı A.Ş
Blog

Güven ve Huzur Veren İnşaat Malzemeleri

Kırcalı İnşaat olarak; kullanıcılarına en yüksek yaşam kalitesini sunun ve rakiplerinden bir adım önde daha sağlıklı yapılar ile çevreler elde etmeniz için çalışıyoruz.

Yaşam alanınızı sizin sevdikleriniz için inceliyor, değerlendiriyor ve değerlendirilen bölgelerin güvenliğini yükselterek iyileştirmeler öneriyoruz. Tüm analizlerimiz siz müşterilerimizin inşaatın ömrü boyunca insan sağlığını nasıl güvene alacağına dayanır. Kırcalı İnşaat Kalite Politikamız çerçevesinde sınırlarımızdan taviz vermedik. Daha iyilerini inşa etme yolunda ilerledik.

Müşterileri Tatmin Eden Yapılar Üretiyoruz

Binaların ve çevre yapılarının öneminin bilincindeyiz. Daima en ekonomik, en kullanışlı, müşterilerimizi tatmin eden yapıları tasarlarken, sonrasında da desteklerimizi devam ettiriyoruz. İnşaat yapımlarında inşan işlevi, büyüklüğü, yeri, verilecek hizmetlerin kapsamı, mimari özelliği, yapım tekniği ve proje ekibinin nitelikleri özelliklere göre biçimlenir. Bu anlamda inşaat yapım işlerinde kalite ürün, tasarım, uygunluk gibi farklı boyutlarda ele alınmaktadır.
İnşaat sektöründe kalite yönetimi ve çalışmaları ülkemizde 1990’lı yıllarda başlamasına rağmen Kırcalı İnşaat olarak bizler 1964 yılından bu yana konunun üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Bu anlamda firma olarak ISO 9001 yeterlilik belgelerini yapmış olduğumuz projelerimizde gururla taşıyoruz. Bölgemizde birden fazla yürüttüğümüz projeler ile firma düzeyinde kalite ve güven ile huzur veren inşaatları yapma gayreti içerisindeyiz.

Kalite Yönetimini Uzman Personeller İle Gerçekleştiriyoruz

Kaliteli ve güvenli inşa alanlarında Kırcalı İnşaat kalite yönetimi, kalitenin planlanması, yönetim planı, güvencesi, kontrolü ile maliyetleri gibi bir dizi güvenlik tedbirini konusunda uzman mühendis ve mimarlarımız ile en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve değerlendiriyoruz.
Kalite, güven ve bütçe açısından müşteri ile işveren memnuniyeti ön plandadır. Bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayabilmek sizlerin talebini ve beklentilerini karşılamaya çalışmak için öncelikli olarak anlıyoruz. Bu anlamda sürekli iyileştirme söz konusudur. Bu sayede yılların tecrübesi ile kullanılan yönetim felsefesi ve inşaat çalışmalarını da tek bir kavram içerisinde toplayıp çalışanlarımız ile birlikte planla, yap, kontrol et, hareke geç döngüsü içerisinde sürekli yenileme yoluna gidiyoruz.

Güçlü Referanslara Sahibiz

Kuruluşumuzdan bu yana uzun yıllar geçmesine rağmen dengeli bir çalışma ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılama yoluna gittik. Bu anlamda sürdürülebilir başarı yönetiminde büyük referanslar elde etti. Müşterilerimizin memnuniyeti ile bugünlere geldik. Geleneksel olarak ele aldığınızda bizler yapmış olduğumuz inşaatlarımızda tuğla, beton ve ahşabı kullanmayı alışkanlık haline getiririz. Fakat Kırcalı İnşaat olarak bizler inşaatlarımızda daha iyi bir dünya için sürdürülebilir yeşil yapı malzemelerini kullanmaya gayret gösteriyoruz.
Yapılacak projelerde elde edilen veriler güvenliği ve sağlamlığı gösteriyor. Yapılara başlamadan önce yapılacak inşanın yeri, yönetmelik ve mevzuatlara uygun seçilip seçilmedi, zemin etüt çalışmaları ile güvenli olup olmadığı en uygun teknolojik aletler ve uzmanlar ile en titiz haliyle yerine getirilmektedir.

Kullanılan Malzemenin Standartlara Uygun Olması Önemlidir

Proje ve zemin etüdü gibi güvenlik adımları sonrasında binanın güvenli olması için en önemli konulardan biri kullanılacak malzemeler ile kaliteleridir. Kullanıcıların can ve mal güvenliği açısından seçilecek malzemeler en titiz haliyle seçilir. İnşaatta kullanılacak beton ve donat seçimi de doğru olmalıdır. Özellikle taşıyıcı kolonlarda kullanılan donatın çeliğinin sağlam olması, standartlara uygun olması, yeteri kalınlıkta pas paylarını da bırakılması gerekir.
İnşaat yapımında kullanılan malzemeler kalitesi ve özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kullanmış olduğunuz ürünler yıllara ve meydana gelecek kullanımlara karşı sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Bunun yanında yangına karşı sorumalı olması da önemlidir. Olabilecek doğal afetlerde maddi ve manevi olarak zarar görülmemesi için kullanılan malzemelerin en iyisini titizlikle seçiyoruz. Altyapı ve üst yapı ürünlerinin üretimini de bu anlamda en sağlıklı şekilde güven vererek yapıyor ve kullanıyoruz.

Kalite Yönetiminde Dikkat Ettiklerimiz

Bölgemizde yapmış olduğumuz inşaatlarımız ve projelerimiz ile bizlerin sürekli dikkat ettiğiniz hususlar;
• Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını belirleyen güvenilir bir firma olmayı hedef edindik.
• Maliyetleri düşürmek için teknolojinin en son yeniliklerini yakından takip ediyoruz.
• Kalite sistemleri yönetiminin doğru olabilmesi için tüm çalışanlarımızla eğitiliyoruz, eğitiyoruz ve ekip çalışması yürütüyoruz.
• Kalite bilinci ile hareket ediyoruz
• Bölge ekonomisi başta olmak üzere ülke ekonomisine destek vermeye çalışıyoruz.
• Oluşan riskleri en hızlı ve ekonomik haliyle çözme yoluna başvuruyoruz
• Üzerimize düşenleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiriyoruz
• Çevremize sosyal sorumluluklarımızı bilerek saygılı ve örnek bir kuruluş olmaya çalışıyoruz.
Kırcalı İnşaat İnegöl ve çevresinde 1964 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren güvenli bir inşaat firmasıdır. Alt yapı ve üst yapı ürünleri ile inşaatınıza özel ürünlerin üretimi ve montajı ile büyük binaların yapım projelerini anahtar teslim olarak yürütüyoruz.
Yıllardır işin içinde olan tecrübelerimiz ile siz müşterilerimizin isteklerini en uygun fiyatlar, en kalite ürünlerle yerine getiriyoruz. Bu yüzden sizleri kalite politikalarımızdan şaşmadan yıllar boyu verilecek hizmetin en iyisine layık görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.