Hakkımızda

Salih İbrahim Kırcalı tarafından 1964 yılında temelleri atılan Kırcalı Yapı, 1978 yılında Kırcalı Kardeşler yönetiminde temelden çatıya tüm inşaat malzemelerinin satışını yaparak varlığını devam ettirmiştir. Günden güne gelişen ve 1997 yılında beton parke beton, betonerme boru, ek parçaları üretimine başlayan Kırcalı yapı A.Ş, ürün yelpazesini genişleterek alt yapı ve üst yapı elemanlarında güvenilir ve kaliteli tedarikçi konumuna gelmiştir.

slider3

 

Yapı malzemeleri üretimine yönelik kalite ve güven odaklı bakış açısını 2006 yılında yaptığı atılımla inşaat sektörüne de taşıyan Kırcalı Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bugüne kadar fark yaratan birçok konut ve iş yeri projesine imzasını attı.

site

 

İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründeki kalite ve güvene dayalı ticari itibarımız, tecrübelerimiz ve bizi bugünlere getiren yenilikçi ruhumuz ile yıllardır doğduğumuz topraklara hizmet üretiyoruz.

Kırcalı A.Ş. Olarak bugün olduğu gibi yarın da daha güzel bir gelecek için sürekli gelişim felsefesi ile büyüyerek aynı kararlılıkta yol almaya devam edeceğiz.